MASSAAŽ

Posted on by

dayspa_massage_treatments

SELJAMASSAAŽ 25 min 20 EUR 
Intensiivistab organismi ainevahetust, aitab vabaneda lihaspingetest, aktiveerib vere- ja lümfiringet, vähendab stressi.

ÜLDMASSAAŽ 50 min 30 EUR 
Intensiivistab organismi ainevahetust, viib lihastest välja jääkaineid, aktiveerib vere- ja lümfiringet, suurendab vastupanuvõimet haigustele, vähendab stressi.

ÜLDMASSAAŽ 1h 20 min 50 EUR 

TSELLULIIDIMASSAAŽ 30 min 26 EUR 
Tselluliidimassaaž on ergutav ja värskendav hooldus probleemsetele piirkondadele. Spetsiaalse tselluliidiõli toimeained kiirendavad rakkude ainevahetust ja trimmivad nahka. Hooldust soovitatakse võtta 8 korrase kuurina, kord nädalas tulemuste saavutamiseks. Hooldus mõjutab kogu keha ainevahetust, tugevdab vereringet, vähendab stressi ja tugevdab imuunsüsteemi

AROOMITERAAPIA 50 min  40 EUR 
Aroomiteraapia massaažis kasutatakse eeterlikke õlisid. Selline massaaž sobib kõikidele vanusegruppidele. Annab hea enesetunde ning samas on ka lõdvestava toimega. Eriti sobilik stressi ja muude tänapäeva kiires elutempos kaasnevate hädade korral.

LÕÕGASTAV JALAMASSAAZ 30 min 23 EUR 
Koorimine, lõõgastav massaaz jalgadele. Rahustab ja lõdvestab, vähendab valu ja lihaspingeid, kiirendab vereringet ja ainevahetust, vähendab stressi.

LUKSUSLIK KRISTALLI MASSAAZ  50 min  35 EUR

Kristalli lõõgastav soojus ja energia tasakaalustab ja aitab vabaneda pingetest. Lõõgastav massaaz loob heaolutunde ning paneb elutähtsa energia voolama.