AINULT MEESTELE

Posted on by

NÄOPUHASTUS 1 h 30 EUR 
Sobib kõikidele nahatüüpidele. Pooride puhastamine, kerge massaaž, mask, niisutav kreem. Nahk on puhtam ja jume värskem.

SELJAMASSAAŽ 25 min 20 EUR 
Intensiivistab organismi ainevahetust, aitab vabaneda lihaspingetest, aktiveerib vere- ja lümfiringet, vähendab stressi.

ÜLDMASSAAŽ 50 min 30 EUR 
Intensiivistab organismi ainevahetust, viib lihastest välja jääkaineid, aktiveerib vere- ja lümfiringet, suurendab vastupanuvõimet haigustele, vähendab stressi.

DEPILATSIOON

MANIKÜÜR 1 h 19 EUR 
Käte hooldus- küünenaha eemaldamine, lõõgastav massaaž. Tõeliselt siidised ja pehmed käed.

KIIRMANIKÜÜR 20 min 16 EUR 
Küünte viilimine ja küünenahkade eemaldamine

SPA MANIKÜÜR 1 h 30 min 32 EUR 
Termo kindad kätele- koorimine, massaaž, parafiini mask, kätekreem, maniküür. Parandab vereringet, muudab karedad käed siidpehmeks.

SIIDI PUUDUTUS 1 h 30 min 32 EUR 
Hooldus kätele. Käed on need, mis näitavad esimesena välja meie vanuse. Hooldus sisaldab maniküüri, Bielenda uuendavat maski kätele, koorimist ja massaazi. Käed on pärast hooldust siidised ja pehmed.

PEDIKÜÜR 1 h – 1 h 30 min 36 EUR
Jalgade hooldus- koorimine, lõdvestav massaaž. Lõõgastav hooldus väsinud jalgadele.

SPA PEDIKÜÜR 2 h 48 EUR 
Termo sokid jalgadele- koorimine, massaaž, parafiini mask, pediküür. Mõjub hästi väsinud jalgadele, parandab vereringet, sügavniisutav.

JALGADE PARADIIS 2 h 48 EUR 

Bielenda luksuslik spa pediküür on uuendav ja niisutav hooldus sinu jalgadele. Hooldus sisaldab meresoolaga jalavanni, jalgade koorimist, tavalist pediküüri, maski urea, laimi ekstrakti ja lanoliiniga, rahustavat jalamassaaži, niisutavat ja toitvat kreemi.